Close

O autoservisu Hanzelka

Pohání nás mobilita

Vyrostli jsme. Jsme autoservisem Hanzelka s komplexní nabídkou služeb pro péči o všechny typy vozů. Vybudovali jsme navíc samoobslužnou automyčku Myju auto. A nechybí ani vlastní čerpací stanice Tankuj auto, která je vám k dispozici 24 hodin denně.

Rosteme a měníme se

Za téměř 30 let svého působení jsme postupně rostli. Už se často neslyší věta „Jdu do Barumky“, jako tomu bylo dříve, když jsme ještě byli provozovnou Obnovy Ostrava. A ani dosavadní název Pneuservis Hanzelka už náš autoservis dostatečně nevystihuje.

 

Kolem pneumatik a disků se motáme pořád. Nezůstáváme však pouze u nich.

 

Jméno Hanzelka se u nás dědí z otce na syna. Jako rodinná firma vám poskytujeme služby již od roku 1991. Z původní provozovny Obnovy Ostrava a později pneuservisu vznikl moderní autoservis, který zajišťuje komplexní služby a produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky.

 

Za dobu naší působnosti v oboru autoservisu jsme se dokázali přizpůsobit požadavkům a potřebám našich klientů a vyrostli jsme ve společnost nabízející nejširší nabídku služeb pro motoristy.

Naše mise a poslání

Usilujeme o to, abychom vám nabízeli komplexní služby moderního autoservisu a pneuservisu a stali se pro motoristy místem, kde bude zajištěn kompletní servis jejich vozu.

Člen sítě Point S

Patříme k zakládajícím členům mezinárodní sítě autoservisů a pneuservisů Point S v České republice.

Slevy členům Lyoness

Všem držitelům karty Lyoness poskytujeme slevy na zboží a služby.

Obsluhujeme firemní fleety

Jsme smluvním partnerem pro služby pneuservisu vč. uskladnění pneumatik a měření a seřizování geometrie pro uvedené leasingové společnosti.

Profesionální přístup

Jsme nároční sami na sebe. Zakládáme si na kvalitně odvedené práci a profesionálním přístupu.

Téměř 30 let praxe

Jako rodinná firma si vážíme vaší loajality. Služby vám  poskytujeme stabilně již téměř 30 let.

Kvalitní značkové díly

Nespokojíme se s málem. Náhradní díly si vybíráme od osvědčených výrobců světových značek.

Rezervujte si termín pro návštěvu autoservisu

Pro většinu služeb je možné rezervovat si u nás termín předem pomocí online formuláře.

V jarní a podzimní sezóně si u nás termín přezutí pneumatik mohou předem objednat zákazníci, kteří u nás mají uskladněny sezónní pneumatiky, nebo u nás mají objednány nové pneumatiky.