Close

Pneuservis

Vyberte si z velkého množství kvalitních pneumatik pro jakýkoli typ vozidla. Vaše stávající pneumatiky také rádi opravíme.

Demontáž a montáž pneu

Montáž a demontáž pneumatik provádíme pro osobní vozy, off-road vozy, užitkové vozy, nákladní vozy, speciální, průmyslové a agro, pro všechny typy a značky pneumatik. Vše provádíme na moderních strojích značky KORGHI MASTER.

Dovažování kol

Dovažování zvyšuje komfort jízdy, odstraňuje vibrace do volantu a šetří celkový stav vozidla. Užijete si lepší jízdu a pocit z ní díky moderním strojům SCHENK. Dovažování poskytujeme pouze osobním automobilům.

Vyvažování kol

Správné vyvážení kol je důležité pro rovnoměrné opotřebovávání vašich pneumatik, vedení přímé stopy a vaši klidnou jízdu. Vyvážením dochází ke snížení celkové vibrace pneumatiky. Vyvážíme u vašeho automobilu hlavní osy setrvačnosti s osou rotace. Vyvažování provádíme na strojích HOFMANN (osobní a nákladní vozy). 

Rovnání alu-disků

Postupem času dochází k deformaci alu-disků. Může to být zapříčiněno nerovností vozovky. Tento malý nedostatek dokážeme odstranit  a tím prodloužit životnost vašeho disku. Tuto službu provádíme pro osobní a dodávkové vozy.

Myčka pneu

Naše myčka pneumatik vám umyje i ráfky, na kterých se mohou usazovat nečistoty a může tak být zkrácena jejich životnost. Čisté ráfky zároveň zabrání nepřesnostem při vyvažování. Udržujte své pneu v bezvadném stavu, i čistota dopomáhá k prodloužení její životnosti.

Opravy pneu

Při malém defektu nemusíte hned kupovat novou pneumatiku. Oprava vaší stávající pneumatiky vás přijde levněji a prodlouží se tak její životnost. Vaše pneumatiky u nás rádi opravíme.

 

Broušení pneu

Broušení nerovností pneumatik. Provádíme pro osobní a SUV vozy.

Snímače tlaku TPMS

TPMS senzory jsou elektonické ventilky, které jsou instalované v každém kole vašeho vozu. Tyre Pressure Monitoring System nabízí sledování tlaku a teploty v pneumatikách. TPMS senzory hlídají vaši bezpečnost, příznivě ovlivňují spotřebu paliva a opotřebení pneumatik.

Plnění pneumatik VIPSEAL

Produkt nové generace na vodní bázi ochrání pneumatiku proti propíchnutí. Zabraňuje ztrátě tlaku v pneumatikách, brání a chrání před defektem po celou dobu životnosti, zároveň snižuje spotřebu paliva. Vipseal je šetrný k životnímu prostředí. 

Nastřelování hrotů

Používání je v České republice zakázáno, platí však vyjímka pro vozidla záchranné služby. Tyto speciální protiledové hroty používají například i rolby na zimních stadionech.

Uskladnění pneu a disků

Zápasíte s nedostatečným prostorem pro uskladnění vašich pneumatik? Uskladněte své pneumatiky u nás!

Zpětný odběr pneu

© 2020 Pneuservis Hanzelka zabezpečuje dle zákona č. 185/2001 Sb. bezplatný zpětný odběr pneumatik.
Vztahuje-li se na výrobek povinnost uvádět náklady na zpětný odběr použitých pneumatik a zpracování a využití odpadních pneumatik, dle zákona č.185/2001 Sb., jsou součástí prodejní ceny a jejich výše je 2,80 Kč/kg.

Konfigurátory kol a disků

Vyhledejte si kola a disky na míru. Nevíte, jak vybrat? Rádi vám pomůžeme.

Objednejte se na pneuservis

  • Pneuservis provádíme pro všechny typ kol 13"-20"
  • Pneuservis provádíme pro off road kola 18″-22″​
  • Pneuservis pro motocykly, dodávky, nákladní vozy a další...​

Pneumatiky a disky pro všechny typy vozů

Služby v pneuservisu Hanzelka i pro motorky
motocykly
Pneu Hanzelka a Autoservis Hanzelka
osobní automobily
Demontáž a montáž pneu
off-roady
Pneuservis pro nákladní vozy
nákladní automobily
Pneu služby i pro průmyslové vozy
průmyslová vozidla
Pneuservis zajišťuje služby i pro traktory
zemědělská vozidla

100% kvalita světových značek