Close

12. 3. 2013

Dojeďte dál s pneumatikami Michelin

Kupte 4 letní pneumatiky Michelin na automobil osobní, užitkový nebo 4×4 stejného rozměru a typu. Nechte si je v Pneuservise Hanzelka v Novém Jičíně zároveň namontovat. Odměníme vás palivovou kartou s odměnou ve výši až 1500 Kč!

4 letní pneumatiky Michelin = palivová karta

Ihned při nákupu a montáži vám jako odměnu předáme vaši palivovou kartu. Do 20 kalendářních dnů je potřeba kartu aktivovat – provést registraci na stránce promotion.michelin.cz a zadat zde číslo palivové karty.

Palivová karta od 250 Kč až do 1500 Kč

Vaše odměna je dána velikostí a rozměry zakoupených letních pneumatik MICHELIN:

  • 17” a větší = 1 500 Kč,
  • 15”–16” = 750 Kč,
  • 13”–14” = 250 Kč

Odměna bude na vaši palivovou kartu po schválení nahrána nejpozději do 90 kalendářních dnů od ukončení akce. O aktivaci budete informováni prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Trvání akce

Akce na nákup a motáž pneumatik trvá od 25. března do 5. května 2013.

Podrobná pravidla akce „Dojeďte dál s pneumatikami Michelin

Naše nabídka platí od 25. března 2013 do 5. května 2013, nebo do vyprodání zásob, v případě zakoupení a současné montáže 4 kusů a maximálně 8 kusů letních pneumatik MICHELIN. Každá sada 4 pneumatik musí být stejného rozměru a typu, zakoupená a namontovaná na stejném místě, ve stejném čase u jednoho z prodejců zahrnutých do akce. Soukromé osoby se mohou do akce zapojit maximálně se dvěma sadami letních pneumatik (8 kusy) z jedné adresy. Společnosti a podnikatelé se mohou akce zúčastnit také maximálně s 8 kusy letních pneumatik. Pneumatiky zahrnuté do akce jsou letní pneumatiky MICHELIN na automobil osobní, užitkový nebo 4×4.

Hned při nákupu a montáži bude prodejcem předána neaktivní palivová karta a následně nejpozději do 20 kalendářních dnů musí dojít k registraci na stránce promotion.michelin.cz, kde je nutné zadat číslo neaktivní palivové karty. Kopii dokladu dokazujícího nákup a montáž je možné přiložit hned při online registraci, nebo na jeho kopii napsat kód, obdržený při registraci a zaslat ji poštou na adresu: GO GO Slovakia, s.r.o, P.O.BOX 4/2, Komárnov 784/2, 691 51 Lanžhot.

Výše odměny, která bude po schválení registrace nahrána na neaktivní palivovou kartu obdrženou při nákupu, je odvozena od velikosti rozměru zakoupených letních pneumatik MICHELIN takto: 17” a větší = 1 500 Kč, 15”–16” = 750 Kč, 13”–14” = 250 Kč.

Palivová karta získaná na základě nákupu je poskytnuta OMV International Service GMBH a bude v případě schválení registrace aktivována s příslušnou odměnou nejpozději do 90 kalendářních dnů od ukončení akce. Účastníci akce budou o aktivaci palivové karty informováni prostřednictvím SMS a/nebo e-mailu. Další detaily a oficiální pravidla akce lze získat u prodejců pneumatik zahrnutých do akce nebo na stránkách promotion.michelin.cz. Dotazy nebo komentáře týkající se akce je možné zaslat na e-mailovou adresu info@promotion.michelin.cz!

Leták ke stažení ve formátu .pdf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..