Close

23. 3. 2017

Na evropský trh míří nová budgetová pneumatika Goldline

Mezi současnými výrobci pneumatik je cítit těžká konkurence. Na jedné straně se tlačí na neustálé zvyšování kvality. Na straně druhé má vysoce konkurenční prostředí za následek příznivé ceny pro koncové zákazníky.

A o tom, že trend jen tak neskončí, svědčí i nové želízko v ohni, kterým jsou cenově mimořádně atraktivní pneumatiky Goldline zaštítěné holandským velkoobchodem Van den Ban Mezi současnými výrobci pneumatik je cítit těžká konkurence. Na jedné straně se tlačí na neustálé zvyšování kvality. Na straně druhé má vysoce konkurenční prostředí za následek příznivé ceny pro koncové zákazníky. A o tom, že trend jen tak neskončí, svědčí i nové želízko v ohni, kterým jsou cenově mimořádně atraktivní pneumatiky Goldline zaštítěné holandským velkoobchodem Van den Ban.

Premiéra v červnu minulého roku

Goldline je novou značkou, kterou již v polovině minulého roku představil holandský řetězec Van den Ban. Značka se na trhu velice rychle etablovala a v současnosti nabízí již několik modelových řad. Jedná se o cenově dostupné pneumatiky, které byly navrženy tak, aby splňovaly veškeré požadavky pro provoz na území Evropské unie.

Vynikající poměr ceny a výkonu

Pneumatiky Goldline se od svého uvedení na trh profilují jako budgetové. I přesto se jim ale daří plnit nároky na robustnost a spolehlivost, a to jak při běžném silničním provozu, tak při překonávání překážek či při jízdě lehkým terénem. Mimořádně příznivého poměru ceny a výkonu je dosaženo především použitím pokročilých technologií. Ty přitom nejen zlepšují vlastnosti pneumatik jako takových. Hlavně však umožňují zefektivnit výrobu a snížit výrobní náklady.

Aktuální ceny letních pneumatik Goldline – již od 690 Kč!

  • letní pneumatiky Goldline 165/70R13 – v nabídce za 750 Kč
  • letní pneumatiky Goldline 165/70R14 – v nabídce za 790 Kč
  • letní pneumatiky Goldline 195/65R15 – v nabídce za 950 Kč
  • letní pneumatiky Goldline 205/55R16 – v nabídce za 990 Kč
  • letní pneumatiky Goldline 225/45R17 – v nabídce za 1250 Kč

Máte zájem o cenovou nabídku pneumatik Goldline pro váš vůz? Rádi vám poradíme s jejich výběrem Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..