Close

4. 10. 2017

Nová celoroční pneumatika Point S 4 Seasons nabízí vyvážené výkony za jakéhokoliv počasí

Po úspěchu sezónních pneumatik Winterstar a Summerstar uvádí Point S na trh svoji celoroční pneumatiku. Je navržena tak, aby zajistila dobré jízdní vlastnosti na suchu, mokru i na sněhu. Představuje ideální volbu pro motoristy, kteří nemají možnost či nechtějí pneumatiky měnit, resp. skladovat. Pneumatika je vyráběna v Evropě a splňuje zákonné požadavky pro provoz v zimním období.

Šetří čas, peníze i místo v garáži

Celoroční pneumatiky jsou skvělou volbou pro motoristy, kteří se v zimě pohybují spíše ve městě, nenajedou toho příliš či nemají dostatek místa v garáži pro uskladnění pneumatik. Point S 4 Seasons je nová celoroční pneumatika opatřená štítkem M+S. Lze na ní tedy bez problémů jezdit i v zimním období. Běhoun pneumatiky byl vyvinut tak, aby se dokázal popasovat se zimními podmínkami. Otevřené boční drážky a protáhlá středová drážka zajišťují efektivní odvod vody a sněhu. V létě a na suchu pak oceníme podélné bloky ramen, které slibují větší styčnou plochu pneumatiky s vozovkou a tedy kratší brzdnou dráhu.

Bez-názvu-1

Vyrobeno v Evropě

Pneumatika Point S 4 Seasons byla navržena v Německu a vyrábí se na území Evropy. Nejedná se o budgetovou pneumatiku. Jde o cenově dostupné obutí střední třídy, které kromě přesvědčivých jízdních vlastností nabídne také zajímavý kilometrický výkon s rovnoměrným opotřebením. Pokud tedy příliš mnoho nenajezdíte a pneumatiky často vyhazujete ne proto, že by byly sjeté, nýbrž proto, že už mají své 4 roky za sebou, může pro vás být Point S 4 Seasons zajímavou volbou.

Pneumatiky Point S 4 Seasons budou dodávány v běžných rozměrech pro kola o velikosti 13-17 palců.

Máte zájem o cenovou nabídku pneumatik Point S pro váš vůz? Neváhejte nás kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..