Close

19. 11. 2015

Sdílené kanceláře na Lužické v Novém Jičíně

Představujeme vám nové sdílené kanceláře v Novém Jičíně – v 1. patře nad Pneuservisem Hanzelka. Objevte svůj nový prostor k práci. Neutrální půdu, kde se můžete potkat se svými klienty či společníky. Místo, kde můžete potkat nové dodavatele i odběratele. Přijďte potkat nové příležitosti.

Kancelář, zasedací nebo školicí místnost

Dnes už nemusíte mít vlastní kanceláře. Stačí, když dorazíte a začnete pracovat. K dispozici jsou vám plně vybavené sdílené kanceláře, zasedací místosti, variabilní prostory pro vzdělávání, pořádání kurzů i školení.

Kancelářské vybavení i služby sekretářky

Samozřejmostí je stabilní WI-FI, klimatizace, plně vybavená kuchyňka a sociální zařízení. Navíc můžete využít služeb sekretářky, místní kancelářská technika je vám také plně k dispozici.

Sdílené kanceláře na Lužické v Novém Jičíně

Prostory se nachází v Novém Jičíně na ulici Lužická 1237/29, v 1. patře nad prostory Pneuservisu Hanzelka. Vchod najdete z levé strany budovy.

Kontakt

Ceník služeb a detailní informace naleznete na webu SdílímKancelář.cz nebo na Facebooku Sdílených kanceláří. Máte-li dotaz, kontaktujte Sdílené kanceláře telefonicky na +420 721 360 559 nebo e-mailem info@sdilimkancelar.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..